top of page

İncelmede Yenilikçi Teknoloji     

SHOW Thinner

Şov Yapmıyoruz Show Yapıyoruz.

Siz hala bizi aramadınız mı?

2-12 cm
İncelme Garantili

thinner kesilmiş.webp

Uygun Fiyat

Show Thinner sektördeki rakiplerine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bu farkın sebebi kullanılmayan veya kullanıldığında dahi ekti yaratmayan gereksiz başlıklardan yani masraflardan arındırılmış olarak üretilmesidir.

Milli Üretim

Show Thinner yazılımı ve tasarımı dahil olmak üzere tamamen Türk mühendisler tarafından üretilmiştir. Bunun getirisi olarak her bölgeye hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti verebilmekteyiz. 

Harika Sonuçlar

Yıllardan gelen tecrübemiz doğrultusunda oluşan öngörümüz ile güzellik salonlarının ihtiyatlarına uygun, güçlü, kaliteli ve kısa zamanda kendi fiyatını çıkararak, siz değerli müşterilerimize bol kazançlar sağlayacak Show Thinner ile Hemen Tanışın. 

Deriyi Isıtmaz

Show Thinner gönderdiği yüksek frekanslı ses dalgaları ile diğer dokulara zarar vermeden direkt olarak yağ dokuıya etki eder.

Gözle görülür fark

Tek seansta ölçülebilir, gözle görülür incelme sağlar.

beyaz show thinner.png

Yağı Parçalar 

Cihazımızın gönderdiği yoğunlaştırılmış yüksek güçlü ses hüzmesi seans sırasında yağları ısıtarak kana karışmasını sağlar.

Robot Ekran

Kullanıcısını en doğru şekilde yönlendiren akıllı yazılımı ile sizlere en konforlu incelme deneyimini oluşturuyoruz.

En Güçlü Heykeltıraş Cihazı

Mükemmel Sonuçlar

thinner kesilmiş.webp

Tek Seansta 2-12 cm arası incelme

Yeni nesil Bölgesel İncelme cihazımız Show Thinner tek seansta gözle görülür farklar yaratarak kilo verme sürecinde olanların en büyük destekcisi...

2022 teknoloji ile türk mühendisleri tarafından tasarlanan ve üretilen Show Thinner gönderdiği güclü ses dalgaları ile giderilmesi güç bölgelerdeki yağlarda muhteşem etkilere sahiptir.

Show Lazer kalitesi ve güveniyle sizlere sunulan cihazımız kullanımı çok kolay akıllı sistemler ile donatılmışıtr. Kısa süreçte büyük işler başaran cihazımız salonunuzun gözdesi haline gelecektir.

bottom of page