top of page
show ice cihazı

Epilasyonda Yenilikçi Teknoloji     

Şov Yapmıyoruz Show Yapıyoruz.

Siz hala bizi aramadınız mı?

show logo

SHOW ICE

Show Ice buz epilasyon cihazı uzun seanslarda ve yoğun çalışma saatlerinde oda sıcaklığı fark etmeksizin hiçbir performans kaybı yaşamadan seanlardaki en büyük ve en güçlü destekçinizdir

Show Ice tamamen sektörden edindiğimiz tecrübelerimiz ve talepler doğrultusunda Türk mühendisler tarafından tüm dünyadaki son teknoloji epilasyon cihazları incelenerek, ülkemiz güzellik merkezlerinin ihtiyacına uygun olarak üretilmiş olup sonuç odaklı , uygulama yapacak kişiyi yormayan, hızlı ve konforlu epilasyon yapılması için üretilmiştir.

Kaliteli Hizmet

Profesyonel kadromuzla, uzun yıllar boyunca güven ile kullanabileceğiniz cihazları sizler için üretiyoruz. 

Mükemmel Sonuçlar

Ultra güçlü cihazımız ve doğru uygulama ile %95'lere varan net sonuç imkanı sunuyoruz.

Güçlü Performans

Zamanınızı daha verimli kullanarak siz ve müşterileriniz için en kısa sürede epilasyon imkanı sağlıyoruz.

Robot Ekran

Kullanıcısını en doğru şekilde yönlendiren akıllı yazılımı ile sizlere en konforlu epilasyon deneyimini oluşturuyoruz.

En Güçlü Epilasyon Cihazı

Mükemmel Sonuçlar

show cihazı

Show Ice gösterişli tasarımı, rahat kullanımı ve yeni teknolojisiyle rakiplerinden fark yaratıyor. Tamamen kendi bünyemizde mühendislerimiz tarafından tasarlanan Show Ice buz epilasyon cihazı sonuç odaklı, güçlü, modern tasarımlı ve rahat kullanım imkanıyla sektörün taleplerine karşılık vererek öne çıkıyor.

Show Ice buz epilasyon cihazı tamamen sektörden edindiğimiz tecrübelerimiz ve talepler doğrultusunda üretilmiş olup sonuç odaklı, uygulama yapacak kişiyi yormayacak ve hızlı ve konforlu epilasyon yapması için üretilmiştir. Türkçe ara yüzü ve parça garanti temini olması ile birlikte uygun ödeme koşulları ile müşterilerini memnun etmektedir. Üstelik 1 yıl sınırsız atış ve 2 yıl cihaz garantisi ile birlikte !

Show Ailesine Katılın !

bottom of page